خدمات پس از فروش

تعمیر و خدمات پس از فروش

ما می دانیم که  تأخیرهای غیرمنتظره در تعمیر و نگهداری سیستم گرمایش/سرمایش و تهویه مطبوع تجاری شما می تواند به طور قابل توجهی بر موفقیت کسب و کار شما اثر بگذارد. تکنسین های مجرب و آموزش دیده شرکت تهویه هواگستر البرز با تجهیزات کامل و علم به روز خود آماده خدمت رسانی 24 ساعته در زمینه تعمیر و نگهداری و سرویس دهی برای تمامی برندهای سیستم های گرمایش/سرمایش و تهویه مطبوع در منطقه استان البرز و سایر مناطق می باشند. ما به عنوان پیمانکار شما در زمینه تهویه مطبوع مزایای بیشتری را برای رضایت شما مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم. به عنوان مثال:

  • ناوگان وسایل نقلیه سرویس و خدمات کاملاً مجهز
  • استفاده از قطعات جایگزین اصلی قابل اعتماد با طول عمر بالا
  • برنامه زمانبندی قابل انعطاف برای سرویس های روزمره

 

برنامه تعمیر و نگهداری

اگر شما علاقمند به صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های ناشی از مصرف انرژی و سوخت هستید و به دنبال آسایش طولانی مدت هستید ، بنابراین نگهداری از سیستم تهویه مطبوع شما امری ضروری است. شرکت تهویه هواگستر البرز بدون توجه به بزرگی و کوچکی کسب و کار شما ترکیبی از برنامه های خدماتی را که نیازهای شما را برآورده می کنند ارائه می دهد.

مقرون به صزفه بودن ، بازرسی و چکآپ کامل سیستم و سزویس دهی حرفه ای از مشخصه های بارز برنامه های نگهداری شرکت تهویه هواگستر البرز می باشد. هدف اصلی ما در شرکت تهویه هواگستر البرز برای طراحی و تولید سیستم های سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع ، فراهم نمودن شرایطی است که دستگاه تهویه مطبوع شما در بهترین حالت برای شما سرویس بدهد تا شما بتوانید تمام تمرکز خ.د را به کسب و کار خود بدهید و به هیچ وجه نگران کارکرد و خرابی دستگاه خود نداشته باشید.